دانلود نرم افزار رایگان مشاور املاک و نرم افزار رایگان صندوق مکانیزه املاک ( دارایی )

 این نرم افزار بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده می باشد. سامانه هوشمند فایلینگ املاک مورد حمایت دولت بوده و امنیت اطلاعات کاربر مورد توجه قرار دارد.

سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور در نظر دارد، در کلیه شهرهای کشور سیستم ارائه فایل ملکی به مشاورین املاک را راه اندازی نماید. ما در حال انجام زیر ساختهای لازم جهت انجام این امر هستیم. در فاز اول پروژه مراکز استانها و در فاز بعدی سایر شهرها تحت پوشش سیستم فایلینگ قرار می گیرند.

برنامه های کاربردی

چنانچه در دانلود نرم افزار مشکل دارید نرم افزار Download manager را دانلود و نصب کنید ،سپس در مرورگر اینترنت اکسپلورر نرم افزار Iranamlaak را دانلود کنید .فایل دانلود شده به صورت پیش فرض در آدرس C:\Downloads\Software ذخیره می شود.

دانلود نرم افزار Download manager

چنانچه در نصب نرم افزار مشکل دارید برای اینکه کارشناسان بخش پشتیبانی به کامپیوتر شما دسترسی داشته باشند، لازم است نرم افزار TeamViewer را نصب نمایید و با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

دانلود نرم افزار TeamViewer

آموزش نصب TeamViewer

سفارش پستی پکیج

چنانچه در دانلود نرم افزار مشکل دارید می توانید پکیج نرم افزار را سفارش دهید.پکیج برنامه از طریق پست برای شما ارسال می شود و در طی روز کاری به دست شما خواهد رسید. هزینه پکیج  : 6000 تومان هزینه پست : 9000 تومان

سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور و نرم افزار رایگان صندوق مکانیزه املاک

ثبت سفارش